Fabrikant: OKI
Fabrikantcode: 09004651
OKI Banner paper 210x900mm 40 sheets
€ 49,00 excl. BTW
OKI A4 Banner PaperEAN: 5031713929437
Dit product heeft op dit moment een langere levertijd, vraag naar de actuele levertijd of bel ons voor een vergelijkbaar goed alternatief
Artikelnummer: 1410443
Categorieën: Large format paper, Paper / foil, Printing Supplies
Beschrijving
Aanvullende informatie
| Gewicht | 2,42 kg |
|---|---|
| EAN | 5031713929437 |
| Productbeschrijving | OKI – banierpapier – 40 vel(len) – 210 x 900 mm |
| Verpakking Lengte | 1008 mm |
| Producttype | Banierpapier |
| Verpakking Breedte | 310 mm |
| Mediagrootte | 210 x 900 mm |
| Verpakking Hoogte | 23 mm |
| Inbegrepen aantal | 40 vel(len) |
| Gewicht met verpakking | 2.42 kg |
| Compatibel met | C3100, 3200, 5100, 5100n, 5150n, 5200, 5200n, 5200ne, 5300, 5300dn, 5300n, 5400, 5400dn, 5400dtn, 5400n, 5400tn |
| Garantie | geen garantie |
Beoordelingen (0)
Wees de eerste om “OKI Banner paper 210x900mm 40 sheets” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Large format paper
€ 29,43 excl. BTW





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.