Fabrikant: OKI
Fabrikantcode: 43837107
OKI TONER-C-ES3640A3/PRO
€ 222,14 excl. BTW
OKI TONER-C-ES3640A3/PROEAN: 5031713039471
Artikelnummer: 1489813
Categorieën: Printing Supplies, Toner, Toner / Drum
Beschrijving
Aanvullende informatie
| Gewicht | ,86 kg |
|---|---|
| EAN | 5031713039471 |
| Productbeschrijving | OKI – cyaan – origineel – tonercartridge |
| Verpakking Lengte | 488 mm |
| Producttype | Tonercartridge |
| Verpakking Breedte | 122 mm |
| Afdruktechnologie | LED |
| Verpakking Hoogte | 100 mm |
| Afdrukkleur | Cyaan |
| Gewicht met verpakking | .86 kg |
| Opbrengst | Tot 16500 pagina's |
| Garantie | geen garantie |
Beoordelingen (0)
Wees de eerste om “OKI TONER-C-ES3640A3/PRO” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
€ 18,73 excl. BTW
Printing Supplies
OKI C9200, C9200n, C9200dn, C9400 fuser unit standard capacity 80.000 pagina s 1-pack
€ 164,16 excl. BTW
Printing Supplies
€ 133,96 excl. BTW
Printing Supplies
OKI MB441 tonercartridge zwart standard capacity 1-pack Toner cartridge B401/MB441/MB451 (1,5K)
€ 71,14 excl. BTW




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.