Fabrikant: OKI
Fabrikantcode: 44973511
OKI Toner Cyan ES5431/3452/5462 – 6K
€ 133,96 excl. BTW
OKI Toner Cyan ES5431/3452/5462 – 6KEAN: 5031713054887
Artikelnummer: 1786047
Categorieën: Printing Supplies, Toner, Toner / Drum
Beschrijving
Aanvullende informatie
| Gewicht | ,26 kg |
|---|---|
| EAN | 5031713054887 |
| Productbeschrijving | OKI – cyaan – origineel – tonercartridge |
| Verpakking Lengte | 310 mm |
| Producttype | Tonercartridge |
| Verpakking Breedte | 60 mm |
| Afdruktechnologie | LED |
| Verpakking Hoogte | 55 mm |
| Afdrukkleur | Cyaan |
| Gewicht met verpakking | .26 kg |
| Opbrengst | Tot 6000 pagina's ISO/IEC 19798 |
| Garantie | geen garantie |
| Compatibel met | ES 3452dn, 5431dn, 5462dn, 5462dnw |
Beoordelingen (0)
Wees de eerste om “OKI Toner Cyan ES5431/3452/5462 – 6K” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Printing Supplies
OKI MB441 tonercartridge zwart standard capacity 1-pack Toner cartridge B401/MB441/MB451 (1,5K)
€ 71,14 excl. BTW
€ 219,01 excl. BTW
€ 76,84 excl. BTW
€ 134,53 excl. BTW





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.