Fabrikant: OKI
Fabrikantcode: 45643511
OKI toner cyan ES9465 ES9475
€ 96,25 excl. BTW
OKI toner cyan ES9465 ES9475EAN: 5031713061762
Artikelnummer: 2155392
Categorieën: Printing Supplies, Toner, Toner / Drum
Beschrijving
Aanvullende informatie
| Gewicht | ,48 kg |
|---|---|
| Productbeschrijving | OKI – cyaan – origineel – tonercartridge |
| EAN | 5031713061762 |
| Verpakking Lengte | 314 mm |
| Producttype | Tonercartridge |
| Verpakking Breedte | 225 mm |
| Afdruktechnologie | LED |
| Verpakking Hoogte | 20 mm |
| Afdrukkleur | Cyaan |
| Gewicht met verpakking | .48 kg |
| Opbrengst | Tot 33.600 pagina's met 5% bedrukt |
| Garantie | geen garantie |
| Compatibel met | ES 9465 MFP, 9475 MFP, 9475dn MFP |
Beoordelingen (0)
Wees de eerste om “OKI toner cyan ES9465 ES9475” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
€ 219,01 excl. BTW
Printing Supplies
OKI C931 tonercartridge magenta high capacity 38.000 pagina s 1-pack
€ 375,14 excl. BTW
€ 136,23 excl. BTW




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.