Fabrikant: OKI
Fabrikantcode: 43913807
OKI C710 drum cyaan standard capacity 15.000 pagina s 1-pack
€ 91,61 excl. BTW
OKI drum unit cyan for C710 serieEAN: 5031713041535
Artikelnummer: 1425914
Categorieën: Drum, Printing Supplies, Toner / Drum
Beschrijving
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1,416 kg |
|---|---|
| EAN | 5031713041535 |
| Productbeschrijving | OKI – cyaan – origineel – trommelkit |
| Verpakking Lengte | 375 mm |
| Producttype | Trommelkit |
| Verpakking Breedte | 232 mm |
| Afdruktechnologie | LED |
| Verpakking Hoogte | 148 mm |
| Afdrukkleur | Cyaan |
| Gewicht met verpakking | 1.416 kg |
| Opbrengst | Tot 15000 pagina's |
| Garantie | 24 maanden bring-in garantie |
| Compatibel met | C710dn, 710dtn, 710n |
Beoordelingen (0)
Wees de eerste om “OKI C710 drum cyaan standard capacity 15.000 pagina s 1-pack” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Large format paper
€ 29,43 excl. BTW
€ 136,23 excl. BTW
Printing Supplies
OKI C9200, C9200n, C9200dn, C9400 fuser unit standard capacity 80.000 pagina s 1-pack
€ 164,16 excl. BTW
€ 18,73 excl. BTW





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.