OKI verbruiksmaterialen laten uw apparaat steeds op het hoogste niveau presteren en daarbij de meest professionele, kosten-effectieve resultaten leveren.
Fabrikant: OKI
Fabrikantcode: 46507307
€ 103,61 excl. BTW
OKI EP Cartridge Cyan C612 30KEAN: 5031713068235
OKI verbruiksmaterialen laten uw apparaat steeds op het hoogste niveau presteren en daarbij de meest professionele, kosten-effectieve resultaten leveren.
Fabrikant: OKI
Fabrikantcode: 46507307
| Gewicht | 1,369 kg |
|---|---|
| EAN | 5031713068235 |
| Productbeschrijving | OKI – cyaan – origineel – trommelkit |
| Verpakking Lengte | 372 mm |
| Producttype | Trommelkit |
| Verpakking Breedte | 234 mm |
| Afdruktechnologie | LED |
| Verpakking Hoogte | 148 mm |
| Afdrukkleur | Cyaan |
| Gewicht met verpakking | 1.369 kg |
| Opbrengst | Tot 30000 pagina's |
| Garantie | geen garantie |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.