Fabrikant: OKI
Fabrikantcode: 01275103
OKI Image Drum Cyan – PRO7411WT/7411/E
€ 89,69 excl. BTW
OKI Image Drum Cyan – PRO7411WT/7411/EEAN: 5031713047742
Artikelnummer: 1540289
Categorieën: Drum, Printing Supplies, Toner / Drum
Beschrijving
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1,38 kg |
|---|---|
| EAN | 5031713047742 |
| Productbeschrijving | OKI EP Cartridge – cyaan – origineel – trommelkit |
| Verpakking Lengte | 373 mm |
| Producttype | Trommelkit |
| Verpakking Breedte | 232 mm |
| Afdruktechnologie | LED |
| Verpakking Hoogte | 143 mm |
| Afdrukkleur | Cyaan |
| Gewicht met verpakking | 1.38 kg |
| Opbrengst | Tot 20000 pagina's |
| Garantie | geen garantie |
| Compatibel met | OKI Pro7411WT; ES 7411dn |
Beoordelingen (0)
Wees de eerste om “OKI Image Drum Cyan – PRO7411WT/7411/E” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
€ 76,84 excl. BTW
Printing Supplies
€ 45,68 excl. BTW
€ 219,01 excl. BTW




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.