Fabrikant: OKI
Fabrikantcode: 01275101
OKI Image Drum Yellow – PRO7411WT/7411
€ 89,69 excl. BTW
OKI Image Drum Yellow – PRO7411WT/7411EAN: 5031713047728
Artikelnummer: 1540287
Categorieën: Drum, Printing Supplies, Toner / Drum
Beschrijving
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1,474 kg |
|---|---|
| EAN | 5031713047728 |
| Productbeschrijving | OKI EP Cartridge – geel – origineel – trommelkit |
| Verpakking Lengte | 427 mm |
| Producttype | Trommelkit |
| Verpakking Breedte | 121 mm |
| Afdruktechnologie | LED |
| Verpakking Hoogte | 204 mm |
| Afdrukkleur | Geel |
| Gewicht met verpakking | 1.474 kg |
| Opbrengst | Tot 20000 pagina's |
| Garantie | geen garantie |
| Compatibel met | OKI Pro7411WT; ES 7411dn, 7411WT |
Beoordelingen (0)
Wees de eerste om “OKI Image Drum Yellow – PRO7411WT/7411” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Printing Supplies
€ 133,96 excl. BTW
€ 136,23 excl. BTW
Printing Supplies
€ 421,01 excl. BTW
Printing Supplies
OKI MB441 tonercartridge zwart standard capacity 1-pack Toner cartridge B401/MB441/MB451 (1,5K)
€ 71,14 excl. BTW




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.