Fabrikant: OKI
Fabrikantcode: 09005660
OKI RIB-MX-CRB Extented Ribbon 4-pack
€ 336,72 excl. BTW
OKI RIB-MX-CRB Extented Ribbon 4-packEAN: 5031713051053
Artikelnummer: 2772384
Categorieën: Ink / ink ribbon, Ink ribbon, Printing Supplies
Beschrijving
Aanvullende informatie
| Gewicht | 3,02 kg |
|---|---|
| EAN | 5031713051053 |
| Productbeschrijving | OKI Extended Life – 4 – printlint |
| Verpakking Lengte | 550 mm |
| Producttype | Printlint |
| Verpakking Breedte | 225 mm |
| Afdruktechnologie | Dotmatrix |
| Verpakking Hoogte | 193 mm |
| Opbrengst | Tot 30000 pagina's |
| Gewicht met verpakking | 3.02 kg |
| Inbegrepen aantal | 4 |
| Garantie | geen garantie |
| Compatibel met | Microline MX 1050, 1050 CRB, 1100, 1100 CRB, 1150, 1150 CRB, 1200, 1200 CRB, 8050, 8100, 8150, 8200 |
Beoordelingen (0)
Wees de eerste om “OKI RIB-MX-CRB Extented Ribbon 4-pack” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
€ 76,84 excl. BTW
Printing Supplies
OKI C9200, C9200n, C9200dn, C9400 fuser unit standard capacity 80.000 pagina s 1-pack
€ 164,16 excl. BTW
Printing Supplies
€ 45,68 excl. BTW




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.