Fabrikant: OKI
Fabrikantcode: 09006045
OKI FASTDISP A3 standing METAL 30x120CM
€ 164,26 excl. BTW
OKI FASTDISP A3 standing METAL 30x120CMEAN: 0660902551514
Artikelnummer: 3033111
Categorieën: Large format paper, Paper / foil, Printing Supplies
Beschrijving
Aanvullende informatie
| Gewicht | 7,94 kg |
|---|---|
| EAN | 0660902551514 |
| Productbeschrijving | OKI FASTDISPLAY kaarthouder – voor A3 |
| Verpakking Lengte | 1240 mm |
| Producttype | Kaarthouder – op vloer staand |
| Verpakking Breedte | 410 mm |
| Grepen | A3 (297 x 420 mm) |
| Verpakking Hoogte | 210 mm |
| Productmateriaal | Metaal |
| Gewicht met verpakking | 7.94 kg |
| Garantie | geen garantie |
Beoordelingen (0)
Wees de eerste om “OKI FASTDISP A3 standing METAL 30x120CM” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Printing Supplies
€ 133,96 excl. BTW
Printing Supplies
€ 421,01 excl. BTW
Printing Supplies
€ 133,96 excl. BTW
€ 136,23 excl. BTW





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.