Fabrikant: OKI
Fabrikantcode: 09006048
OKI FASTDISP A3 standing METAL 30x162CM
€ 207,57 excl. BTW
OKI FASTDISP A3 standing METAL 30x162CMEAN: 0660902551538
Artikelnummer: 3033113
Categorieën: Large format paper, Paper / foil, Printing Supplies
Beschrijving
Aanvullende informatie
| Gewicht | 9,6 kg |
|---|---|
| EAN | 0660902551538 |
| Productbeschrijving | OKI FASTDISPLAY kaarthouder – voor A3 |
| Verpakking Lengte | 1660 mm |
| Producttype | Kaarthouder – op vloer staand |
| Verpakking Breedte | 405 mm |
| Grepen | A3 (297 x 420 mm) |
| Verpakking Hoogte | 210 mm |
| Productmateriaal | Metaal |
| Gewicht met verpakking | 9.6 kg |
| Garantie | geen garantie |
Beoordelingen (0)
Wees de eerste om “OKI FASTDISP A3 standing METAL 30x162CM” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
€ 134,53 excl. BTW
Printing Supplies
€ 45,68 excl. BTW
€ 136,23 excl. BTW
Printing Supplies
OKI C931 tonercartridge magenta high capacity 38.000 pagina s 1-pack
€ 375,14 excl. BTW
€ 18,73 excl. BTW





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.