Fabrikant: OKI
Fabrikantcode: 09006046
OKI A3 free standing PLASTIC totem 30×120
€ 72,85 excl. BTW
OKI A3 free standing PLASTIC totem30x120EAN: 5017534950867
Artikelnummer: 3033019
Categorieën: Large format paper, Paper / foil, Printing Supplies
Beschrijving
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1,8 kg |
|---|---|
| EAN | 5017534950867 |
| Productbeschrijving | OKI FASTDISPLAY kaarthouder – voor A3 |
| Verpakking Lengte | 1235 mm |
| Producttype | Kaarthouder – op vloer staand |
| Verpakking Breedte | 365 mm |
| Grepen | A3 (297 x 420 mm) |
| Verpakking Hoogte | 59 mm |
| Productmateriaal | Plastic |
| Gewicht met verpakking | 1.8 kg |
| Garantie | geen garantie |
Beoordelingen (0)
Wees de eerste om “OKI A3 free standing PLASTIC totem 30×120” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Printing Supplies
€ 133,96 excl. BTW
Large format paper
€ 29,43 excl. BTW
€ 134,53 excl. BTW





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.