Fabrikant: OKI
Fabrikantcode: 44848814
OKI Fuser Unit Pro8432WT – 50K
€ 140,63 excl. BTW
OKI Fuser Unit Pro8432WT 50KEAN: 5031713070542
Artikelnummer: 2871008
Categorieën: Printing Supplies, Toner, Toner / Drum
Beschrijving
Aanvullende informatie
| Gewicht | 4,04 kg |
|---|---|
| Productbeschrijving | OKI – fuserpakket |
| EAN | 5031713070542 |
| Verpakking Lengte | 489 mm |
| Producttype | Fuserpakket |
| Verpakking Breedte | 228 mm |
| Afdruktechnologie | LED |
| Verpakking Hoogte | 161 mm |
| Opbrengst | Tot 50000 pagina's |
| Gewicht met verpakking | 4.04 kg |
| Compatibel met | OKI Pro8432WT |
| Garantie | geen garantie |
Beoordelingen (0)
Wees de eerste om “OKI Fuser Unit Pro8432WT – 50K” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
€ 76,84 excl. BTW
Printing Supplies
OKI C931 tonercartridge magenta high capacity 38.000 pagina s 1-pack
€ 375,14 excl. BTW
Printing Supplies
€ 45,68 excl. BTW
€ 136,23 excl. BTW




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.