Fabrikant: OKI
Fabrikantcode: 44059229
OKI TONER-Y-ES8460
€ 131,55 excl. BTW
OKI TONER-Y-ES8460EAN: 5031713044123
Artikelnummer: 1489722
Categorieën: Printing Supplies, Toner, Toner / Drum
Beschrijving
Aanvullende informatie
| Gewicht | ,66 kg |
|---|---|
| EAN | 5031713044123 |
| Productbeschrijving | OKI – geel – origineel – tonercartridge |
| Verpakking Lengte | 382 mm |
| Producttype | Tonercartridge |
| Verpakking Breedte | 110 mm |
| Afdruktechnologie | LED |
| Verpakking Hoogte | 71 mm |
| Afdrukkleur | Geel |
| Gewicht met verpakking | .66 kg |
| Compatibel met | ES 8430dn, 8460CDTN, 8460CDXN, 8460DN |
| Garantie | geen garantie |
Beoordelingen (0)
Wees de eerste om “OKI TONER-Y-ES8460” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
€ 76,84 excl. BTW
€ 18,73 excl. BTW
€ 134,53 excl. BTW
Large format paper
€ 29,43 excl. BTW




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.