Fabrikant: OKI
Fabrikantcode: 44947309
OKI toner yellow for ES9460 ES9470
€ 145,33 excl. BTW
OKI toner yellow for ES9460 ES9470EAN: 5031713054528
Artikelnummer: 1880264
Categorieën: Printing Supplies, Toner, Toner / Drum
Beschrijving
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1,23 kg |
|---|---|
| EAN | 5031713054528 |
| Productbeschrijving | OKI – geel – origineel – tonercartridge |
| Verpakking Lengte | 535 mm |
| Producttype | Tonercartridge |
| Verpakking Breedte | 135 mm |
| Afdrukkleur | Geel |
| Verpakking Hoogte | 135 mm |
| Opbrengst | Tot 32.100 pagina's |
| Gewicht met verpakking | 1.23 kg |
| Compatibel met | ES 9460 MFP, 9470 MFP |
| Garantie | geen garantie |
Beoordelingen (0)
Wees de eerste om “OKI toner yellow for ES9460 ES9470” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Large format paper
€ 29,43 excl. BTW
Printing Supplies
€ 133,96 excl. BTW
€ 219,01 excl. BTW
Printing Supplies
OKI C9200, C9200n, C9200dn, C9400 fuser unit standard capacity 80.000 pagina s 1-pack
€ 164,16 excl. BTW




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.