Originele OKI-verbruiksmaterialen worden geproduceerd volgens de hoogste normen en zijn specifiek ontworpen om optimale prestaties, een lange levensduur en kosteneffectiviteit te garanderen.
Fabrikant: OKI
Fabrikantcode: 44469722
€ 182,63 excl. BTW
OKI toner yellow C510 C530 5000 pagesEAN: 5031713048602
Originele OKI-verbruiksmaterialen worden geproduceerd volgens de hoogste normen en zijn specifiek ontworpen om optimale prestaties, een lange levensduur en kosteneffectiviteit te garanderen.
Fabrikant: OKI
Fabrikantcode: 44469722
| Gewicht | ,249 kg |
|---|---|
| EAN | 5031713048602 |
| Productbeschrijving | OKI – geel – origineel – tonercartridge |
| Verpakking Lengte | 305 mm |
| Producttype | Tonercartridge |
| Verpakking Breedte | 57 mm |
| Afdruktechnologie | LED |
| Verpakking Hoogte | 54 mm |
| Afdrukkleur | Geel |
| Gewicht met verpakking | .249 kg |
| Opbrengst | Tot 5000 pagina's |
| Garantie | 24 maanden bring-in garantie |
| Compatibel met | OKI MC562dn, MC562dnw, MC562w; C510dn, 511dn, 530dn |
Printing Supplies
Large format paper
Printing Supplies
OKI C931 tonercartridge magenta high capacity 38.000 pagina s 1-pack
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.