Fabrikant: OKI
Fabrikantcode: 45396201
OKI MC770 MC780 tonercartridge geel high capacity 11.500 paginas 1-pack
€ 174,52 excl. BTW
OKI TONER yellow for MC770 80 11500 pgEAN: 5031713057574
Artikelnummer: 1970071
Categorieën: Printing Supplies, Toner, Toner / Drum
Beschrijving
Aanvullende informatie
| Gewicht | ,66 kg |
|---|---|
| EAN | 5031713057574 |
| Productbeschrijving | OKI – geel – origineel – tonercartridge |
| Verpakking Lengte | 300 mm |
| Producttype | Tonercartridge |
| Verpakking Breedte | 127 mm |
| Afdruktechnologie | LED |
| Verpakking Hoogte | 70 mm |
| Afdrukkleur | Geel |
| Gewicht met verpakking | .66 kg |
| Opbrengst | Tot 11.500 pagina's ISO/IEC 19798 |
| Garantie | 12 maanden bring-in garantie |
| Compatibel met | OKI MC770dnfax, MC780dfnfax |
Beoordelingen (0)
Wees de eerste om “OKI MC770 MC780 tonercartridge geel high capacity 11.500 paginas 1-pack” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Printing Supplies
OKI C931 tonercartridge magenta high capacity 38.000 pagina s 1-pack
€ 375,14 excl. BTW
Printing Supplies
€ 133,96 excl. BTW




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.