Fabrikant: OKI
Fabrikantcode: 44315105
OKI C610 drumcartridge geel standard capacity 20.000 pagina s 1-pack
€ 134,53 excl. BTW
OKI drum yellow for C610 20000 pagesEAN: 5031713045915
Artikelnummer: 1540275
Categorieën: Drum, Printing Supplies, Toner / Drum
Beschrijving
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1,34 kg |
|---|---|
| EAN | 5031713045915 |
| Productbeschrijving | OKI – geel – origineel – trommelkit |
| Verpakking Lengte | 376 mm |
| Producttype | Trommelkit |
| Verpakking Breedte | 234 mm |
| Afdruktechnologie | LED |
| Verpakking Hoogte | 146 mm |
| Afdrukkleur | Geel |
| Gewicht met verpakking | 1.34 kg |
| Opbrengst | Tot 20000 pagina's |
| Garantie | 24 maanden bring-in garantie |
| Compatibel met | C610dn, 610dtn, 610n |
Beoordelingen (0)
Wees de eerste om “OKI C610 drumcartridge geel standard capacity 20.000 pagina s 1-pack” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Printing Supplies
OKI C931 tonercartridge magenta high capacity 38.000 pagina s 1-pack
€ 375,14 excl. BTW
Printing Supplies
€ 45,68 excl. BTW
Printing Supplies
€ 133,96 excl. BTW
Printing Supplies
€ 133,96 excl. BTW
€ 18,73 excl. BTW




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.