OKI verbruiksmaterialen laten uw apparaat steeds op het hoogste niveau presteren en daarbij de meest professionele, kosten-effectieve resultaten leveren.
Fabrikant: OKI
Fabrikantcode: 46507313
€ 95,37 excl. BTW
OKI EP-CART-Y-6412-30KEAN: 5031713068259
OKI verbruiksmaterialen laten uw apparaat steeds op het hoogste niveau presteren en daarbij de meest professionele, kosten-effectieve resultaten leveren.
Fabrikant: OKI
Fabrikantcode: 46507313
| Gewicht | 1,4 kg |
|---|---|
| EAN | 5031713068259 |
| Productbeschrijving | OKI – geel – origineel – trommelkit |
| Verpakking Lengte | 370 mm |
| Producttype | Trommelkit |
| Verpakking Breedte | 235 mm |
| Afdruktechnologie | LED |
| Verpakking Hoogte | 150 mm |
| Afdrukkleur | Geel |
| Gewicht met verpakking | 1.4 kg |
| Opbrengst | Tot 30000 pagina's |
| Garantie | geen garantie |
| Compatibel met | ES 6412dn |
Large format paper
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.