Fabrikant: OKI
Fabrikantcode: 45643901
OKI CMYK Drum-9455
€ 43,33 excl. BTW
OKI CMYK Drum-9455EAN: 5031713061878
Artikelnummer: 2155412
Categorieën: Drum, Printing Supplies, Toner / Drum
Beschrijving
Aanvullende informatie
| Gewicht | ,044 kg |
|---|---|
| EAN | 5031713061878 |
| Productbeschrijving | OKI – kleur (cyaan, magenta, geel, zwart) – origineel – trommelkit |
| Verpakking Lengte | 113 mm |
| Producttype | Trommelkit |
| Verpakking Breedte | 107 mm |
| Afdrukkleur | Kleur (cyaan, magenta, geel, zwart) |
| Verpakking Hoogte | 28 mm |
| Compatibel met | ES 9455 MFP |
| Gewicht met verpakking | .044 kg |
| Garantie | geen garantie |
Beoordelingen (0)
Wees de eerste om “OKI CMYK Drum-9455” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Printing Supplies
€ 133,96 excl. BTW
Printing Supplies
€ 45,68 excl. BTW
€ 18,73 excl. BTW




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.