Fabrikant: OKI
Fabrikantcode: 45643702
OKI developer magenta 9455 65 75
€ 335,66 excl. BTW
OKI developer magenta 9455 65 75EAN: 5031713061830
Artikelnummer: 2155404
Categorieën: Drum, Printing Supplies, Toner / Drum
Beschrijving
Aanvullende informatie
| Gewicht | ,31 kg |
|---|---|
| EAN | 5031713061830 |
| Productbeschrijving | OKI – magenta – ontwikkelaar |
| Verpakking Lengte | 245 mm |
| Producttype | Ontwikkelaar |
| Verpakking Breedte | 145 mm |
| Afdruktechnologie | LED |
| Verpakking Hoogte | 20 mm |
| Afdrukkleur | Magenta |
| Gewicht met verpakking | .31 kg |
| Compatibel met | ES 9465 MFP, 9475 MFP, 9475dn MFP |
| Garantie | 12 maanden bring-in garantie |
Beoordelingen (0)
Wees de eerste om “OKI developer magenta 9455 65 75” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Printing Supplies
OKI MB441 tonercartridge zwart standard capacity 1-pack Toner cartridge B401/MB441/MB451 (1,5K)
€ 71,14 excl. BTW
Printing Supplies
€ 421,01 excl. BTW
Printing Supplies
OKI C931 tonercartridge magenta high capacity 38.000 pagina s 1-pack
€ 375,14 excl. BTW
€ 136,23 excl. BTW




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.