Fabrikant: OKI
Fabrikantcode: 43872306
OKI C5650, C5750 tonercartridge magenta standard capacity 2.000 pagina s 1-pack
€ 106,85 excl. BTW
OKI Toner magenta 2000pages C5650 C5750EAN: 5031713039785
Artikelnummer: 1381894
Categorieën: Printing Supplies, Toner, Toner / Drum
Beschrijving
Aanvullende informatie
| Gewicht | ,47 kg |
|---|---|
| EAN | 5031713039785 |
| Productbeschrijving | OKI – magenta – origineel – tonercartridge |
| Verpakking Lengte | 305 mm |
| Producttype | Tonercartridge |
| Verpakking Breedte | 114 mm |
| Afdruktechnologie | LED |
| Verpakking Hoogte | 73 mm |
| Afdrukkleur | Magenta |
| Gewicht met verpakking | .47 kg |
| Opbrengst | Tot 2000 pagina's met 5% bedrukt |
| Garantie | 24 maanden bring-in garantie |
| Compatibel met | C5650dn, 5650n, 5750dn, 5750n |
Beoordelingen (0)
Wees de eerste om “OKI C5650, C5750 tonercartridge magenta standard capacity 2.000 pagina s 1-pack” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
€ 136,23 excl. BTW





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.