Fabrikant: OKI
Fabrikantcode: 45396214
OKI magenta toner for ES7460 80
€ 97,17 excl. BTW
OKI magenta toner for ES7460 80EAN: 5031713058397
Artikelnummer: 1970058
Categorieën: Printing Supplies, Toner, Toner / Drum
Beschrijving
Aanvullende informatie
| Gewicht | ,62 kg |
|---|---|
| EAN | 5031713058397 |
| Productbeschrijving | OKI – magenta – origineel – tonercartridge |
| Verpakking Lengte | 300 mm |
| Producttype | Tonercartridge |
| Verpakking Breedte | 134 mm |
| Afdruktechnologie | LED |
| Verpakking Hoogte | 70 mm |
| Afdrukkleur | Magenta |
| Gewicht met verpakking | .62 kg |
| Opbrengst | Tot 11.500 pagina's ISO/IEC 19798 |
| Garantie | geen garantie |
| Compatibel met | ES 7470dfn, 7470dn, 7480dfn |
Beoordelingen (0)
Wees de eerste om “OKI magenta toner for ES7460 80” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Printing Supplies
OKI C931 tonercartridge magenta high capacity 38.000 pagina s 1-pack
€ 375,14 excl. BTW
€ 134,53 excl. BTW
Printing Supplies
€ 45,68 excl. BTW
€ 76,84 excl. BTW




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.