Fabrikant: OKI
Fabrikantcode: 46298002
OKI PRINT-CART-NM-PRO6410-6K
€ 417,25 excl. BTW
OKI PRINT-CART-NM-PRO6410-6KEAN: 5031713066392
Artikelnummer: 2588902
Categorieën: Printing Supplies, Toner, Toner / Drum
Beschrijving
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1,74 kg |
|---|---|
| EAN | 5031713066392 |
| Productbeschrijving | OKI – magenta – origineel – tonercartridge |
| Verpakking Lengte | 370 mm |
| Producttype | Tonercartridge |
| Verpakking Breedte | 225 mm |
| Afdruktechnologie | LED |
| Verpakking Hoogte | 165 mm |
| Afdrukkleur | Magenta |
| Gewicht met verpakking | 1.74 kg |
| Opbrengst | Tot 6000 pagina's met 5% bedrukt |
| Garantie | geen garantie |
| Compatibel met | OKI Pro6410, Pro6410 NeonColor |
Beoordelingen (0)
Wees de eerste om “OKI PRINT-CART-NM-PRO6410-6K” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
€ 136,23 excl. BTW
Printing Supplies
€ 45,68 excl. BTW
Printing Supplies
OKI C931 tonercartridge magenta high capacity 38.000 pagina s 1-pack
€ 375,14 excl. BTW
Printing Supplies
OKI C9200, C9200n, C9200dn, C9400 fuser unit standard capacity 80.000 pagina s 1-pack
€ 164,16 excl. BTW




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.