Fabrikant: OKI
Fabrikantcode: 44036026
OKI Toner Magenta ES9410 15K
€ 121,73 excl. BTW
OKI Toner Magenta ES9410 15KEAN: 5031713046417
Artikelnummer: 1557407
Categorieën: Printing Supplies, Toner, Toner / Drum
Beschrijving
Aanvullende informatie
| Gewicht | ,88 kg |
|---|---|
| EAN | 5031713046417 |
| Productbeschrijving | OKI – magenta – origineel – tonercartridge |
| Verpakking Lengte | 485 mm |
| Producttype | Tonercartridge |
| Verpakking Breedte | 121 mm |
| Afdruktechnologie | LED |
| Verpakking Hoogte | 100 mm |
| Afdrukkleur | Magenta |
| Gewicht met verpakking | .88 kg |
| Opbrengst | Tot 15000 pagina's |
| Garantie | geen garantie |
| Compatibel met | OKI Pro9420WT; ES 9410dn |
Beoordelingen (0)
Wees de eerste om “OKI Toner Magenta ES9410 15K” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Large format paper
€ 29,43 excl. BTW
Printing Supplies
OKI C931 tonercartridge magenta high capacity 38.000 pagina s 1-pack
€ 375,14 excl. BTW
€ 18,73 excl. BTW
€ 134,53 excl. BTW





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.