Fabrikant: OKI
Fabrikantcode: 01116518
OKI EP-CART-M-1624
€ 85,62 excl. BTW
OKI EP-CART-M-1624EAN: 5031713029717
Artikelnummer: 1489730
Categorieën: Drum, Printing Supplies, Toner / Drum
Beschrijving
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5031713029717 |
| Productbeschrijving | OKI – magenta – origineel – trommelkit |
| Verpakking Lengte | 370 mm |
| Producttype | Trommelkit |
| Verpakking Breedte | 230 mm |
| Afdruktechnologie | LED |
| Verpakking Hoogte | 140 mm |
| Afdrukkleur | Magenta |
| Gewicht met verpakking | 1 kg |
| Opbrengst | Tot 17000 pagina's |
| Garantie | 12 maanden bring-in garantie |
| Compatibel met | ES 1624 MFP, 1624n MFP |
Beoordelingen (0)
Wees de eerste om “OKI EP-CART-M-1624” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Printing Supplies
€ 133,96 excl. BTW
Printing Supplies
OKI MB441 tonercartridge zwart standard capacity 1-pack Toner cartridge B401/MB441/MB451 (1,5K)
€ 71,14 excl. BTW
€ 76,84 excl. BTW
€ 136,23 excl. BTW
Printing Supplies
€ 133,96 excl. BTW




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.