OKI verbruiksmaterialen laten uw apparaat steeds op het hoogste niveau presteren en daarbij de meest professionele, kosten-effectieve resultaten leveren.
Fabrikant: OKI
Fabrikantcode: 46484122
€ 51,63 excl. BTW
OKI EP Cartridge Magenta ES5432/5473EAN: 5031713068181
OKI verbruiksmaterialen laten uw apparaat steeds op het hoogste niveau presteren en daarbij de meest professionele, kosten-effectieve resultaten leveren.
Fabrikant: OKI
Fabrikantcode: 46484122
| Gewicht | 1,11 kg |
|---|---|
| EAN | 5031713068181 |
| Productbeschrijving | OKI – magenta – origineel – trommelkit |
| Verpakking Lengte | 385 mm |
| Producttype | Trommelkit |
| Verpakking Breedte | 210 mm |
| Afdruktechnologie | LED |
| Verpakking Hoogte | 160 mm |
| Afdrukkleur | Magenta |
| Gewicht met verpakking | 1.11 kg |
| Opbrengst | Tot 30000 pagina's |
| Garantie | geen garantie |
| Compatibel met | ES 5432dn, 5442dn, 5463 MFP, 5473 MFP |
Printing Supplies
Large format paper
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.