OKI verbruiksmaterialen laten uw apparaat steeds op het hoogste niveau presteren en daarbij de meest professionele, kosten-effectieve resultaten leveren.
Fabrikant: OKI
Fabrikantcode: 46438014
€ 150,21 excl. BTW
OKI EP-CART-M-8433-30KEAN: 5031713066781
OKI verbruiksmaterialen laten uw apparaat steeds op het hoogste niveau presteren en daarbij de meest professionele, kosten-effectieve resultaten leveren.
Fabrikant: OKI
Fabrikantcode: 46438014
| Gewicht | 1,98 kg |
|---|---|
| EAN | 5031713066781 |
| Productbeschrijving | OKI – magenta – origineel – trommelkit |
| Verpakking Lengte | 475 mm |
| Producttype | Trommelkit |
| Verpakking Breedte | 260 mm |
| Afdruktechnologie | LED |
| Verpakking Hoogte | 197 mm |
| Afdrukkleur | Magenta |
| Gewicht met verpakking | 1.98 kg |
| Opbrengst | Tot 30000 pagina's |
| Garantie | geen garantie |
| Compatibel met | ES 8433dn |
Printing Supplies
Printing Supplies
OKI C9200, C9200n, C9200dn, C9400 fuser unit standard capacity 80.000 pagina s 1-pack
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.