Fabrikant: OKI
Fabrikantcode: 44844474
OKI Image Drum Magenta – 8453/8473 –
€ 138,21 excl. BTW
OKI Image Drum Magenta – 8453/8473 –EAN: 5031713064053
Artikelnummer: 2394157
Categorieën: Drum, Printing Supplies, Toner / Drum
Beschrijving
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1,956 kg |
|---|---|
| Productbeschrijving | OKI – magenta – origineel – trommelkit |
| EAN | 5031713064053 |
| Verpakking Lengte | 260 mm |
| Producttype | Trommelkit |
| Verpakking Breedte | 475 mm |
| Afdruktechnologie | LED |
| Verpakking Hoogte | 195 mm |
| Afdrukkleur | Magenta |
| Gewicht met verpakking | 1.956 kg |
| Opbrengst | Tot 30000 pagina's |
| Garantie | geen garantie |
| Compatibel met | ES 8453dn, 8453dnct, 8453dnv, 8473dn, 8473dnct, 8473dnv |
Beoordelingen (0)
Wees de eerste om “OKI Image Drum Magenta – 8453/8473 –” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
€ 136,23 excl. BTW
€ 18,73 excl. BTW
Printing Supplies
OKI MB441 tonercartridge zwart standard capacity 1-pack Toner cartridge B401/MB441/MB451 (1,5K)
€ 71,14 excl. BTW
€ 219,01 excl. BTW
Printing Supplies
€ 133,96 excl. BTW




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.