Fabrikant: OKI
Fabrikantcode: 01275102
OKI Image Drum Magenta – PRO7411WT/741
€ 89,69 excl. BTW
OKI Image Drum Magenta – PRO7411WT/741EAN: 5031713047735
Artikelnummer: 1540288
Categorieën: Drum, Printing Supplies, Toner / Drum
Beschrijving
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1,474 kg |
|---|---|
| EAN | 5031713047735 |
| Productbeschrijving | OKI – magenta – origineel – trommelkit |
| Verpakking Lengte | 427 mm |
| Producttype | Trommelkit |
| Verpakking Breedte | 121 mm |
| Afdruktechnologie | LED |
| Verpakking Hoogte | 204 mm |
| Afdrukkleur | Magenta |
| Gewicht met verpakking | 1.474 kg |
| Opbrengst | Tot 20000 pagina's |
| Garantie | geen garantie |
| Compatibel met | OKI Pro7411WT; ES 7411dn |
Beoordelingen (0)
Wees de eerste om “OKI Image Drum Magenta – PRO7411WT/741” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Printing Supplies
OKI MB441 tonercartridge zwart standard capacity 1-pack Toner cartridge B401/MB441/MB451 (1,5K)
€ 71,14 excl. BTW
€ 18,73 excl. BTW
€ 76,84 excl. BTW
Printing Supplies
OKI C931 tonercartridge magenta high capacity 38.000 pagina s 1-pack
€ 375,14 excl. BTW




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.