Fabrikant: OKI
Fabrikantcode: 01244301
OKI staples for Finisher B930n B930dn B930dtn B930dxf
€ 69,16 excl. BTW
OKI staples for Finisher B930n B930dnEAN: 5031713043386
Artikelnummer: 1416416
Categorieën: Printing Supplies, Toner / Drum, Toner / Drum accessory
Beschrijving
Aanvullende informatie
| Gewicht | ,583 kg |
|---|---|
| EAN | 5031713043386 |
| Productbeschrijving | OKI – nietjes (pak van 15000) |
| Verpakking Lengte | 127 mm |
| Producttype | Nietjes |
| Verpakking Breedte | 78 mm |
| Aantal in verpakking | 15000 (weergegeven specificaties zijn voor één artikel) |
| Verpakking Hoogte | 51 mm |
| Compatibel met | B930dn, 930dtn, 930dxf, 930n |
| Gewicht met verpakking | .583 kg |
| Garantie | geen garantie |
Beoordelingen (0)
Wees de eerste om “OKI staples for Finisher B930n B930dn B930dtn B930dxf” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Printing Supplies
OKI C9200, C9200n, C9200dn, C9400 fuser unit standard capacity 80.000 pagina s 1-pack
€ 164,16 excl. BTW
€ 136,23 excl. BTW
Printing Supplies
€ 45,68 excl. BTW
Printing Supplies
€ 133,96 excl. BTW





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.