Fabrikant: OKI
Fabrikantcode: 01173101
OKI Belt-3640a3/3640pro/3640pro MF
€ 171,46 excl. BTW
OKI Belt-3640a3/3640pro/3640pro MFEAN: 5031713029274
Artikelnummer: 1489741
Categorieën: Drum, Printing Supplies, Toner / Drum
Beschrijving
Aanvullende informatie
| Gewicht | 4,802 kg |
|---|---|
| EAN | 5031713029274 |
| Productbeschrijving | OKI – printertransferriem |
| Verpakking Lengte | 483 mm |
| Producttype | Printertransferriem |
| Verpakking Breedte | 460 mm |
| Opbrengst | Tot 100000 pagina's |
| Verpakking Hoogte | 193 mm |
| Compatibel met | C9600dn, 9600hdn, 9600hdtn, 9600hn Color Signage, 9600n, 9800 MFP, 9800GA, 9800GA MFP, 9800hdn, 9800hdtn, 9800hn |
| Gewicht met verpakking | 4.802 kg |
| Garantie | geen garantie |
Beoordelingen (0)
Wees de eerste om “OKI Belt-3640a3/3640pro/3640pro MF” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Printing Supplies
OKI C931 tonercartridge magenta high capacity 38.000 pagina s 1-pack
€ 375,14 excl. BTW
€ 136,23 excl. BTW
Printing Supplies
€ 133,96 excl. BTW




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.