Fabrikant: OKI
Fabrikantcode: 45381102
OKI belt 60000pag for MC760 770 780
€ 110,88 excl. BTW
OKI belt 60000pag for MC760 770 780EAN: 5031713058724
Artikelnummer: 1970083
Categorieën: Printing Supplies, Toner, Toner / Drum
Beschrijving
Aanvullende informatie
| Gewicht | 2,22 kg |
|---|---|
| Productbeschrijving | OKI – printertransferriem |
| EAN | 5031713058724 |
| Verpakking Lengte | 420 mm |
| Producttype | Printertransferriem |
| Verpakking Breedte | 372 mm |
| Afdruktechnologie | LED |
| Verpakking Hoogte | 228 mm |
| Opbrengst | Tot 60000 pagina's |
| Gewicht met verpakking | 2.22 kg |
| Compatibel met | OKI MC760dn, MC760dnfax, MC760dnvfax, MC770dnfax; C712n; ES 6412dn, 7412dn, 7470dfn, 7470dn, 7480dfn |
| Garantie | 12 maanden bring-in garantie |
Beoordelingen (0)
Wees de eerste om “OKI belt 60000pag for MC760 770 780” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
€ 136,23 excl. BTW
Printing Supplies
€ 45,68 excl. BTW




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.