Fabrikant: OKI
Fabrikantcode: 44957904
OKI 9460/70dn MFP Black Developer
€ 47,91 excl. BTW
OKI 9460/70dn MFP Black DeveloperEAN: 5031713054597
Artikelnummer: 1939065
Categorieën: Drum, Printing Supplies, Toner / Drum
Beschrijving
Aanvullende informatie
| Gewicht | ,43 kg |
|---|---|
| EAN | 5031713054597 |
| Productbeschrijving | OKI Type D2 – zwart – ontwikkelaar |
| Verpakking Lengte | 162 mm |
| Producttype | Ontwikkelaar |
| Verpakking Breedte | 90 mm |
| Afdruktechnologie | LED |
| Verpakking Hoogte | 89 mm |
| Afdrukkleur | Zwart |
| Gewicht met verpakking | .43 kg |
| Compatibel met | CX 3535 MFP, 3535t, 4545 MFP, 4545x MFP |
| Garantie | 12 maanden bring-in garantie |
Beoordelingen (0)
Wees de eerste om “OKI 9460/70dn MFP Black Developer” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Large format paper
€ 29,43 excl. BTW
€ 134,53 excl. BTW
Printing Supplies
€ 421,01 excl. BTW




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.