Fabrikant: OKI
Fabrikantcode: 45536475
OKI White Toner Cartridge Pro9541WT
€ 202,75 excl. BTW
OKI White Toner Cartridge Pro9541WTEAN: 5031713071563
Artikelnummer: 3547870
Categorieën: Printing Supplies, Toner, Toner / Drum
Beschrijving
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1,85 kg |
|---|---|
| Productbeschrijving | OKI – wit – origineel – tonercartridge |
| EAN | 5031713071563 |
| Verpakking Lengte | 520 mm |
| Producttype | Tonercartridge |
| Verpakking Breedte | 115 mm |
| Afdruktechnologie | LED |
| Verpakking Hoogte | 90 mm |
| Afdrukkleur | Wit |
| Gewicht met verpakking | 1.85 kg |
| Opbrengst | Tot 10000 pagina's met 5% bedrukt |
| Garantie | 24 maanden bring-in garantie |
| Compatibel met | OKI Pro9541WT |
Beoordelingen (0)
Wees de eerste om “OKI White Toner Cartridge Pro9541WT” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Printing Supplies
€ 133,96 excl. BTW
€ 134,53 excl. BTW
Printing Supplies
€ 421,01 excl. BTW
Printing Supplies
€ 45,68 excl. BTW
Printing Supplies
€ 133,96 excl. BTW




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.