Fabrikant: OKI
Fabrikantcode: 44035548
OKI EP-CART-W-9420WT
€ 159,81 excl. BTW
OKI EP-CART-W-9420WTEAN: 5031713056584
Artikelnummer: 1883616
Categorieën: Drum, Printing Supplies, Toner / Drum
Beschrijving
Aanvullende informatie
| Gewicht | 2,565 kg |
|---|---|
| EAN | 5031713056584 |
| Productbeschrijving | OKI – wit – origineel – trommelkit |
| Verpakking Lengte | 526 mm |
| Producttype | Trommelkit |
| Verpakking Breedte | 165 mm |
| Afdruktechnologie | LED |
| Verpakking Hoogte | 198 mm |
| Afdrukkleur | Wit |
| Gewicht met verpakking | 2.565 kg |
| Opbrengst | Tot 10000 pagina's |
| Garantie | geen garantie |
| Compatibel met | OKI Pro9420WT; ES 9420WT |
Beoordelingen (0)
Wees de eerste om “OKI EP-CART-W-9420WT” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Printing Supplies
OKI MB441 tonercartridge zwart standard capacity 1-pack Toner cartridge B401/MB441/MB451 (1,5K)
€ 71,14 excl. BTW
Printing Supplies
€ 45,68 excl. BTW
€ 76,84 excl. BTW
Printing Supplies
€ 133,96 excl. BTW
€ 18,73 excl. BTW




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.