Fabrikant: OKI
Fabrikantcode: 45103765
OKI Image Drum WT-Pro9542 20K
€ 182,73 excl. BTW
OKI Image Drum WT-Pro9542 20KEAN: 5031713065456
Artikelnummer: 2499337
Categorieën: Printing Supplies, Toner, Toner / Drum
Beschrijving
Aanvullende informatie
| Gewicht | 3,41 kg |
|---|---|
| Productbeschrijving | OKI – wit – origineel – trommelkit |
| EAN | 5031713065456 |
| Verpakking Lengte | 585 mm |
| Producttype | Trommelkit |
| Verpakking Breedte | 184 mm |
| Afdruktechnologie | LED |
| Verpakking Hoogte | 181 mm |
| Afdrukkleur | Wit |
| Gewicht met verpakking | 3.41 kg |
| Opbrengst | Tot 20.000 afbeeldingen |
| Garantie | geen garantie |
| Compatibel met | OKI PRO9542, Pro9542Ev |
Beoordelingen (0)
Wees de eerste om “OKI Image Drum WT-Pro9542 20K” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Printing Supplies
OKI MB441 tonercartridge zwart standard capacity 1-pack Toner cartridge B401/MB441/MB451 (1,5K)
€ 71,14 excl. BTW
€ 134,53 excl. BTW
Large format paper
€ 29,43 excl. BTW





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.