Fabrikant: OKI
Fabrikantcode: 43979102
OKI B410, B430, B440,MB460, MB470 tonercartridge zwart standard capacity 3.500 pagina s 1-pack
€ 86,94 excl. BTW
OKI toner black for B410 B430 B440 3500kEAN: 5031713042327
Artikelnummer: 1433463
Categorieën: Printing Supplies, Toner, Toner / Drum
Beschrijving
Aanvullende informatie
| Gewicht | ,23 kg |
|---|---|
| EAN | 5031713042327 |
| Productbeschrijving | OKI – zwart – origineel – tonercartridge |
| Verpakking Lengte | 266 mm |
| Producttype | Tonercartridge |
| Verpakking Breedte | 57 mm |
| Afdrukkleur | Zwart |
| Verpakking Hoogte | 55 mm |
| Opbrengst | Tot 3500 pagina's |
| Gewicht met verpakking | .23 kg |
| Compatibel met | B410d, 410dn, 430d, 430dn, 440dn; MB460, 470, 480 |
| Garantie | 24 maanden bring-in garantie |
Beoordelingen (0)
Wees de eerste om “OKI B410, B430, B440,MB460, MB470 tonercartridge zwart standard capacity 3.500 pagina s 1-pack” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
€ 134,53 excl. BTW
Printing Supplies
OKI C9200, C9200n, C9200dn, C9400 fuser unit standard capacity 80.000 pagina s 1-pack
€ 164,16 excl. BTW
Printing Supplies
€ 421,01 excl. BTW
€ 76,84 excl. BTW
Printing Supplies
€ 133,96 excl. BTW
€ 136,23 excl. BTW





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.