Fabrikant: OKI
Fabrikantcode: 43502302
OKI B4400, B4600 tonercartridge zwart standard capacity 3.000 pagina s 1-pack
€ 77,40 excl. BTW
OKI Toner black for B4400 B4600EAN: 5031713035404
Artikelnummer: 1349975
Categorieën: Printing Supplies, Toner, Toner / Drum
Beschrijving
Aanvullende informatie
| Gewicht | ,23 kg |
|---|---|
| EAN | 5031713035404 |
| Productbeschrijving | OKI – zwart – origineel – tonercartridge |
| Verpakking Lengte | 262 mm |
| Producttype | Tonercartridge |
| Verpakking Breedte | 55 mm |
| Afdruktechnologie | LED |
| Verpakking Hoogte | 53 mm |
| Afdrukkleur | Zwart |
| Gewicht met verpakking | .23 kg |
| Opbrengst | Tot 3000 pagina's met 5% bedrukt |
| Garantie | 24 maanden bring-in garantie |
| Compatibel met | B4400, 4400n, 4600, 4600n, 4600nPS, 4600PS |
Beoordelingen (0)
Wees de eerste om “OKI B4400, B4600 tonercartridge zwart standard capacity 3.000 pagina s 1-pack” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Printing Supplies
€ 133,96 excl. BTW
€ 219,01 excl. BTW
Printing Supplies
OKI C9200, C9200n, C9200dn, C9400 fuser unit standard capacity 80.000 pagina s 1-pack
€ 164,16 excl. BTW
€ 76,84 excl. BTW





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.