Fabrikant: OKI
Fabrikantcode: 43502002
OKI B4600 tonercartridge zwart high capacity 7.000 pagina s 1-pack
€ 148,81 excl. BTW
OKI Toner black HC fuer B4600EAN: 5031713035435
Artikelnummer: 1349976
Categorieën: Printing Supplies, Toner, Toner / Drum
Beschrijving
Aanvullende informatie
| Gewicht | ,005 kg |
|---|---|
| EAN | 5031713035435 |
| Productbeschrijving | OKI – zwart – origineel – tonercartridge |
| Verpakking Lengte | 265 mm |
| Producttype | Tonercartridge |
| Verpakking Breedte | 72 mm |
| Afdruktechnologie | LED |
| Verpakking Hoogte | 56 mm |
| Afdrukkleur | Zwart |
| Gewicht met verpakking | .005 kg |
| Opbrengst | Tot 7000 pagina's met 5% bedrukt |
| Garantie | 24 maanden bring-in garantie |
| Compatibel met | B4600, 4600n, 4600nPS, 4600PS |
Beoordelingen (0)
Wees de eerste om “OKI B4600 tonercartridge zwart high capacity 7.000 pagina s 1-pack” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
€ 18,73 excl. BTW
Large format paper
€ 29,43 excl. BTW
€ 136,23 excl. BTW





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.