Fabrikant: OKI
Fabrikantcode: 01279301
OKI PRINT-CART-ES7120/7130 25K
€ 179,28 excl. BTW
OKI PRINT-CART-ES7120/7130 25KEAN: 5031713048299
Artikelnummer: 1638664
Categorieën: Printing Supplies, Toner, Toner / Drum
Beschrijving
Aanvullende informatie
| Gewicht | 2,505 kg |
|---|---|
| EAN | 5031713048299 |
| Productbeschrijving | OKI – zwart – origineel – tonercartridge |
| Verpakking Lengte | 390 mm |
| Producttype | Tonercartridge |
| Verpakking Breedte | 235 mm |
| Afdruktechnologie | LED |
| Verpakking Hoogte | 225 mm |
| Afdrukkleur | Zwart |
| Gewicht met verpakking | 2.505 kg |
| Opbrengst | Tot 25000 pagina's ISO/IEC 19752 |
| Garantie | geen garantie |
| Compatibel met | ES 7120dn, 7130dn |
Beoordelingen (0)
Wees de eerste om “OKI PRINT-CART-ES7120/7130 25K” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Printing Supplies
€ 133,96 excl. BTW
Printing Supplies
OKI MB441 tonercartridge zwart standard capacity 1-pack Toner cartridge B401/MB441/MB451 (1,5K)
€ 71,14 excl. BTW
€ 18,73 excl. BTW
Printing Supplies
€ 421,01 excl. BTW
€ 134,53 excl. BTW





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.