Fabrikant: OKI
Fabrikantcode: 01310001
OKI toner es8140 20k
€ 158,17 excl. BTW
OKI toner es8140 20kEAN: 5031713051985
Artikelnummer: 1664868
Categorieën: Printing Supplies, Toner, Toner / Drum
Beschrijving
Aanvullende informatie
| Gewicht | ,044 kg |
|---|---|
| EAN | 5031713051985 |
| Productbeschrijving | OKI – zwart – origineel – tonercartridge |
| Verpakking Lengte | 113 mm |
| Producttype | Tonercartridge |
| Verpakking Breedte | 107 mm |
| Afdruktechnologie | LED |
| Verpakking Hoogte | 28 mm |
| Afdrukkleur | Zwart |
| Gewicht met verpakking | .044 kg |
| Opbrengst | Tot 20000 pagina's ISO/IEC 19752 |
| Garantie | geen garantie |
| Compatibel met | ES 8140dn |
Beoordelingen (0)
Wees de eerste om “OKI toner es8140 20k” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Printing Supplies
€ 421,01 excl. BTW
Printing Supplies
OKI C9200, C9200n, C9200dn, C9400 fuser unit standard capacity 80.000 pagina s 1-pack
€ 164,16 excl. BTW
€ 76,84 excl. BTW
Printing Supplies
OKI MB441 tonercartridge zwart standard capacity 1-pack Toner cartridge B401/MB441/MB451 (1,5K)
€ 71,14 excl. BTW





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.