Fabrikant: OKI
Fabrikantcode: 45643612
OKI toner black ES9455
€ 77,24 excl. BTW
OKI toner black ES9455EAN: 5031713061816
Artikelnummer: 2155400
Categorieën: Printing Supplies, Toner, Toner / Drum
Beschrijving
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1,138 kg |
|---|---|
| EAN | 5031713061816 |
| Productbeschrijving | OKI – zwart – origineel – tonercartridge |
| Verpakking Lengte | 545 mm |
| Producttype | Tonercartridge |
| Verpakking Breedte | 100 mm |
| Afdruktechnologie | LED |
| Verpakking Hoogte | 105 mm |
| Afdrukkleur | Zwart |
| Gewicht met verpakking | 1.138 kg |
| Opbrengst | Tot 38.400 pagina's met 5% bedrukt |
| Garantie | geen garantie |
| Compatibel met | ES 9455 MFP |
Beoordelingen (0)
Wees de eerste om “OKI toner black ES9455” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Printing Supplies
€ 133,96 excl. BTW
Printing Supplies
OKI MB441 tonercartridge zwart standard capacity 1-pack Toner cartridge B401/MB441/MB451 (1,5K)
€ 71,14 excl. BTW
Printing Supplies
OKI C9200, C9200n, C9200dn, C9400 fuser unit standard capacity 80.000 pagina s 1-pack
€ 164,16 excl. BTW
€ 18,73 excl. BTW




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.