Fabrikant: OKI
Fabrikantcode: 44947312
OKI toner black for 9460 9470
€ 80,51 excl. BTW
OKI toner black for 9460 9470EAN: 5031713054559
Artikelnummer: 1880263
Categorieën: Printing Supplies, Toner, Toner / Drum
Beschrijving
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1,2 kg |
|---|---|
| EAN | 5031713054559 |
| Productbeschrijving | OKI – zwart – origineel – tonercartridge |
| Verpakking Lengte | 536 mm |
| Producttype | Tonercartridge |
| Verpakking Breedte | 135 mm |
| Afdrukkleur | Zwart |
| Verpakking Hoogte | 135 mm |
| Opbrengst | Tot 41.000 pagina's |
| Gewicht met verpakking | 1.2 kg |
| Compatibel met | ES 9460 MFP, 9470 MFP |
| Garantie | geen garantie |
Beoordelingen (0)
Wees de eerste om “OKI toner black for 9460 9470” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Printing Supplies
OKI C931 tonercartridge magenta high capacity 38.000 pagina s 1-pack
€ 375,14 excl. BTW
Printing Supplies
€ 133,96 excl. BTW
€ 219,01 excl. BTW
Printing Supplies
OKI C9200, C9200n, C9200dn, C9400 fuser unit standard capacity 80.000 pagina s 1-pack
€ 164,16 excl. BTW




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.