Fabrikant: OKI
Fabrikantcode: 46606518
OKI Pro8432WT Black toner cartridge
€ 64,96 excl. BTW
OKI Pro8432WT Black toner cartridgeEAN: 5031713071945
Artikelnummer: 3410705
Categorieën: Printing Supplies, Toner, Toner / Drum
Beschrijving
Aanvullende informatie
| Gewicht | ,693 kg |
|---|---|
| EAN | 5031713071945 |
| Productbeschrijving | OKI – zwart – origineel – tonercartridge |
| Verpakking Lengte | 404 mm |
| Producttype | Tonercartridge |
| Verpakking Breedte | 118 mm |
| Afdruktechnologie | LED |
| Verpakking Hoogte | 66 mm |
| Afdrukkleur | Zwart |
| Gewicht met verpakking | .693 kg |
| Compatibel met | OKI Pro8432WT |
| Garantie | 12 maanden bring-in garantie |
Beoordelingen (0)
Wees de eerste om “OKI Pro8432WT Black toner cartridge” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
€ 219,01 excl. BTW
Printing Supplies
OKI C9200, C9200n, C9200dn, C9400 fuser unit standard capacity 80.000 pagina s 1-pack
€ 164,16 excl. BTW
Printing Supplies
€ 133,96 excl. BTW
€ 18,73 excl. BTW




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.