Fabrikant: OKI
Fabrikantcode: 42127477
OKI TONER-K-ES1624
€ 37,53 excl. BTW
OKI TONER-K-ES1624EAN: 5031713029816
Artikelnummer: 1489788
Categorieën: Printing Supplies, Toner, Toner / Drum
Beschrijving
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5031713029816 |
| Productbeschrijving | OKI – zwart – origineel – tonercartridge |
| Verpakking Lengte | 300 mm |
| Producttype | Tonercartridge |
| Verpakking Breedte | 130 mm |
| Afdruktechnologie | LED |
| Verpakking Hoogte | 70 mm |
| Afdrukkleur | Zwart |
| Gewicht met verpakking | 1 kg |
| Opbrengst | Tot 5000 pagina's |
| Garantie | 12 maanden bring-in garantie |
Beoordelingen (0)
Wees de eerste om “OKI TONER-K-ES1624” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Printing Supplies
OKI MB441 tonercartridge zwart standard capacity 1-pack Toner cartridge B401/MB441/MB451 (1,5K)
€ 71,14 excl. BTW
Printing Supplies
OKI C931 tonercartridge magenta high capacity 38.000 pagina s 1-pack
€ 375,14 excl. BTW
€ 134,53 excl. BTW
€ 219,01 excl. BTW
€ 18,73 excl. BTW
€ 136,23 excl. BTW




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.