Fabrikant: OKI
Fabrikantcode: 45103716
OKI C931 drumcartridge zwart standard capacity 40.000 pagina s 1-pack
€ 303,32 excl. BTW
OKI drum black C931 40K pagesEAN: 5031713061205
Artikelnummer: 2053709
Categorieën: Printing Supplies, Toner, Toner / Drum
Beschrijving
Aanvullende informatie
| Gewicht | 3,38 kg |
|---|---|
| Productbeschrijving | OKI – zwart – origineel – trommelkit |
| EAN | 5031713061205 |
| Verpakking Lengte | 580 mm |
| Producttype | Trommelkit |
| Verpakking Breedte | 180 mm |
| Afdruktechnologie | LED |
| Verpakking Hoogte | 175 mm |
| Afdrukkleur | Zwart |
| Gewicht met verpakking | 3.38 kg |
| Opbrengst | Tot 40000 pagina's |
| Garantie | 12 maanden bring-in garantie |
| Compatibel met | C911dn, 931, 931dn |
Beoordelingen (0)
Wees de eerste om “OKI C931 drumcartridge zwart standard capacity 40.000 pagina s 1-pack” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
€ 219,01 excl. BTW
Printing Supplies
€ 45,68 excl. BTW
Large format paper
€ 29,43 excl. BTW
Printing Supplies
OKI C9200, C9200n, C9200dn, C9400 fuser unit standard capacity 80.000 pagina s 1-pack
€ 164,16 excl. BTW
Printing Supplies
OKI C931 tonercartridge magenta high capacity 38.000 pagina s 1-pack
€ 375,14 excl. BTW





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.