Fabrikant: OKI
Fabrikantcode: 01283601
OKI Image Drum Black 4132/5112/41
€ 123,33 excl. BTW
OKI Image Drum Black 4132/5112/41EAN: 5031713048923
Artikelnummer: 1609248
Categorieën: Drum, Printing Supplies, Toner / Drum
Beschrijving
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1,65 kg |
|---|---|
| Productbeschrijving | OKI – zwart – origineel – trommelkit |
| EAN | 5031713048923 |
| Verpakking Lengte | 388 mm |
| Producttype | Trommelkit |
| Verpakking Breedte | 256 mm |
| Afdruktechnologie | LED |
| Verpakking Hoogte | 234 mm |
| Afdrukkleur | Zwart |
| Gewicht met verpakking | 1.65 kg |
| Opbrengst | Tot 25000 pagina's |
| Garantie | geen garantie |
| Compatibel met | ES 4131dn, 4131dn+, 4132dn, 4161 MFP, 4191 MFP, 4192 MFP, 5112dn, 5162 MFP, 5162dnw |
Beoordelingen (0)
Wees de eerste om “OKI Image Drum Black 4132/5112/41” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
€ 134,53 excl. BTW
€ 136,23 excl. BTW
Printing Supplies
OKI C931 tonercartridge magenta high capacity 38.000 pagina s 1-pack
€ 375,14 excl. BTW





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.