OKI verbruiksmaterialen laten uw apparaat steeds op het hoogste niveau presteren en daarbij de meest professionele, kosten-effectieve resultaten leveren.
Fabrikant: OKI
Fabrikantcode: 46438016
€ 115,10 excl. BTW
OKI EP-CART-K-8433-30KEAN: 5031713066804
OKI verbruiksmaterialen laten uw apparaat steeds op het hoogste niveau presteren en daarbij de meest professionele, kosten-effectieve resultaten leveren.
Fabrikant: OKI
Fabrikantcode: 46438016
| Gewicht | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 5031713066804 |
| Productbeschrijving | OKI – zwart – origineel – trommelkit |
| Verpakking Lengte | 480 mm |
| Producttype | Trommelkit |
| Verpakking Breedte | 200 mm |
| Afdruktechnologie | LED |
| Verpakking Hoogte | 260 mm |
| Afdrukkleur | Zwart |
| Gewicht met verpakking | 2 kg |
| Opbrengst | Tot 30000 pagina's |
| Garantie | geen garantie |
| Compatibel met | ES 8433dn |
Printing Supplies
OKI MB441 tonercartridge zwart standard capacity 1-pack Toner cartridge B401/MB441/MB451 (1,5K)
Printing Supplies
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.