Fabrikant: OKI
Fabrikantcode: 43870024
OKI C5850, C5950 drum zwart standard capacity 20.000 pagina s 1-pack
€ 76,84 excl. BTW
OKI Drum black 20000pages C5850EAN: 5031713040200
Artikelnummer: 1381909
Categorieën: Drum, Printing Supplies, Toner / Drum
Beschrijving
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1,32 kg |
|---|---|
| EAN | 5031713040200 |
| Productbeschrijving | OKI – zwart – origineel – trommelkit |
| Verpakking Lengte | 377 mm |
| Producttype | Trommelkit |
| Verpakking Breedte | 234 mm |
| Afdruktechnologie | LED |
| Verpakking Hoogte | 150 mm |
| Afdrukkleur | Zwart |
| Gewicht met verpakking | 1.32 kg |
| Opbrengst | Tot 20000 pagina's |
| Garantie | 24 maanden bring-in garantie |
| Compatibel met | OKI MC560dn, MC560n; C5850dn, 5850n, 5950cdtn, 5950dn, 5950dtn, 5950n |
Beoordelingen (0)
Wees de eerste om “OKI C5850, C5950 drum zwart standard capacity 20.000 pagina s 1-pack” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
€ 18,73 excl. BTW
€ 219,01 excl. BTW
Printing Supplies
€ 421,01 excl. BTW





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.